آموزشی

بهترین پول در جهان

پول الکترونیکی

عصر دیجیتال همه چیز را تحت الشعاع خود قرار داده است، پول ها نیز در دنیای امروز به صورت الکترونیکی جا به جا می شوند. پول الکترونیکی یا ارز دیجیتال تاثیر شگرفی در بهینه سازی زمان داشته و توانسته همه واسطه ها را از میان بردارد. معاملات در این راستا بر مبنا شبکه و هَش کردن صورت می پذیرد. تجارت در شبکه علیرغم سیستم سنتی منحصر به فرد یا مجموعه خاصی نمی باشد. افراد می توانند تمامی تراکنش های خود را به صورت مطمئن و دقیق انجام دهند. تکین ماینر در این مقاله از زوایای مختلف ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار می دهد.

پول الکترونیکی

پول الکترونیکی

معاملات

سکه های الکترونیکی به صورت زنجیره ای از امضاهای دیجیتالی تعریف می شوند. تراکنش ها با نرخ هَش و کدهای شبکه ای میسر می گردد. در شکل زیر به وضوح الگوریتم تراکنش نمایش داده شده است. همانطور که در شکل مشاهده می کنید هر مالک معاملاتش را به صورت خصوصی انجام می دهد و تراکنش ها از امنیت بالایی برخوردارند. معاملات با آگاهی و دانش صورت می پذیرد.

تراکنش

تراکنش

Timestamp Server

سرور زمان سنج شروع به فعالیت می کند، هَش از یک بلوک به صورت گسترده انتشار پیدا می کند و با توجه به شکل همانند یک زنجیر عمل می کند.

Timestamp Server

Timestamp Server

Proof-of-Work

اساس سرور زمان بندی توزیع در ابتدا به صورت  peer to peer می باشد. اثبات کار یا Proof-of-Work اسکن اطلاعات را انجام می دهد و یک الگوریتم SHA-256 ایجاد می شود. در شکل اثبات کار به دقیق ترین شکل نشان داده شده است.

Proof-of-Work

Proof-of-Work

اثبات کار بر مبنای IP می تواند مانع خطرات احتمالی می گردد. فعالیت مستمر CPU و قدرت پردازش می تواند تاثیر شگرفی در این ساختار پدید آورد.

شبکه

مراحل اجرای شبکه به شرح ذیل است:

1-معاملات در تمام گره ها پخش می شود.

2-هر گره معاملات جدید را به بلوک می برد.

3-هر گره برای پیدا کردن تراکنش وارد بلوک می شود.

4-وقتی که گره تراکنش را یافت به سرعت آن را منتشر می کند.

5-اعتبارسنجی رخ می دهد.

6 گره ها با پذیرفتن بلوک ها، شروع به ساختن بلوک بعدی می کنند.

ارز دیجیتال در تکین ماینر

ا

ارز دیجیتال در تکین ماینر

گسترش گره ها می تواند جنبه های مختلفی را در بلوک پدید آورد. نکته حائز اهمیت در یک تراکنش اینست که نیاز به دسترسی برای تمامی گره ها وجود ندارد. در مقالات بعدی به نکات دیگری در زمینه بهترین پول جهان خواهیم پرداخت.

مجموعه تکین ماینر با تجربه ای درخشان در حوزه ارز دیجیتال توانسته محصولات مدرن و متفاوتی را در اختیار کاربران گرامی خود قرار دهد. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در راستای خرید ماینر، با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس به عمل آورید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code