اخبار, تحلیل ماینینگ

بررسی بازار سرمایه گذاری در استخراج اتریوم

اتریوم نسل دوم ارز دیجیتال است که در جولای ۲۰۱۵ به بازار جهانی معرفی شد.بسیاری از افراد گمان می کنند که این ارز مانند بیت کوین است اما در واقع تفاوت های اساسی با آن دارد. در این متن به بررسی بازار سرمایه گذاری خواهیم پرداخت.

استخراج اتریوم

کسانی که اتریوم استخراج می کنند توانستند در ژانویه مبلغ ۸۳۰ میلیون دلار درآمد  کسب کنند که این مبلغ بسیار قابل توجهی ست. در واقع میزان درآمد این افراد تنها در یک ماه ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.هزینه ها درصد کمی از درآمد را شامل می شود و سوددهی بالا و رونق گرفتن این بازار سبب شده افراد زیادی جذب این ارز دیجیتال در مدت زمان کوتاهی شوند.در حدود ۳۰ درصد از درآمد حاصل از استخراج صرف هزینه ها می شود که این مبلغ در مقایسه با درآمد و سود آن بسیار منطقی است. شما می توانید از هرجای دنیا به استخراج این ارز دیجیتال بپردازید و با پرداخت هزینه ها سود نهایی از آن را دریافت کنید.

کارمزد

طبیعی ست که هر چه درآمد حاصل از استخراج اتریوم افزایش پیدا کند کارمزد نیز افزایش یابد. با افزایش درآمد معاملات بالاترین کارمزد در ۱۱ ژانویه حدودا ۱۹ دلار ثبت شده است.این در حالی ست که ۵ ماه قبل مقدار کارمزد در حدود ۱۰ دلار و ۳۳ سنت بوده است. همین موضوع به خوبی افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاری را در این ارز دیجیتال به خوبی نشان می‌دهد.در واقع هرچه این بازار پیشرفت کند و رونق بیشتری بگیرد میزان کارمزد آن نیز به طبع بیشتر خواهد شد.اخیرا رکورد میزان استخراج این ارز دیجیتال در حال صعود است و این روند ادامه دارد. یعنی با وجود آن که این ارز دیجیتال به تازگی وارد بازار جهانی شده است توانسته اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کند و درآمد بالای آن معاملات را به صرفه کند.با گذشت زمان با روند صعودی درآمد حاصل از استخراج نیز افزایش پیدا خواهد کرد و آینده ی روشنی برای معاملات این ارز دیجیتال پیش بینی شده است.کارمزد معاملات نیز با توجه به درآمد و سود ممکن است تغییراتی داشته باشد.

 

آپدیت کاهش کارمزدهای استخراج اتریوم

البته در 25 فروردین 1400 یک آپدیت کلی در شبکه اتریوم اعمال شد که باعث کاهش کارمزدهای انتقال اتریوم شده است.همین امر باعث شد که در زمان نگارش این مطلب ، هر واحد اتریوم به مبلغ 2450 دلار برسد.همیشه این نکته را در نظر داشته باشید ، وقتی کامزدها ماینرها کاهش میابد ، قیمت خود ارز بالا میرود.این امر باعث میشود ماینرها جهت ادامه ی استخراج انگیزه ی بیشتری داشته باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *