اخبار, تحلیل تکنیکال

تحلیل های تکنیکال پیش بینی قیمت بیت کوین 16 می 2019

تحلیل های تکنیکال پیش بینی قیمت بیت کوین 16 می 2019

تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین برای رسیدن به 8000 دلار می جنگد!

از تحلیل های اخیر قیمت بیت کوین، متوجه شدیم که بیت کوین در محدوده $7800-$8200 معامله می شود. همانطور که در نمودار 4 ساعته هم دیده می شود، بیت کوین در یک مسیر صعودی حرکت می کند که در ساعات گذشته باز این روند را مشاهده کردیم.

از زمان شکست رکورد $6000 بیت کوین خیلی سریع(شش روز)، بدون هیچ اصلاح قابل توجهی در طول روز به $8000 دلار رسید.

اگر به نوسانگر استوکاستیک RSI توجه کنیم، یک تقاطع جدید که در منطقه بازپرداخت قرار دارد را مشاهده می کنیم، با این حال RSI هنوز در قلمرو صعودی است. در صورتیکه به منطقه نزولی برسد، انتظار داریم که یک اصلاحیه عمیق تر برای روزهای آتی باشد. ما تنها کسی نیستیم که فکر میکنیم این اصلاحیه برای بیت کوین در دراز مدت مناسب باشد، همانطور که اخیرا از Tone Vays از تاثیر گذاران ارز دیجیتال شنیده ایم.

اضافه کردن به این که افت قابل توجه اخیر در پوزیشن های کوتاه باعث کاهش 38 درصدی روزانه شده است، زیرا پوزیشن های کوتاه در حال حاضر در پایین ترین نقطه خود در طول سال گذشته قرار دارند. این تعداد در حال حاضر در حدود 17k از پوزیشن کوتاه باز است. به عنوان یک یادآوری، وضعیتی که در آن پوزیشن کوتاه در سطوح پایین تری قرار دارد و میخواهد که تنظیمات کامل را برای یک فشار طولانی ایجاد کند.

علاوه بر اون ما دوست داریم که انتظار غیر منتظره رو داشته باشیم. هرکس، از جمله ما، انتظار دارد که حرکت بیت کوین در زمان بینه سازی، بازپرداخت آن را باز کند. همانطور که دیده می شود، هیچ چیز قابل توجهی رخ نداده است، زیرا بازار فقط کمی کاهش یافته است.

مجموع کل بازار: $255 میلیارد

مجموع کل بازار بیت کوین: $142.5 میلیارد

سلطه بیت کوین: 55.9%

نگاه به نمودار های 1 روزه و 4 ساعته

پیش بینی بیشترین و کمترین مقدار-

بیت کوین برای ادامه دادن قیمت $8000 می جنگد. در صورتیکه سقوط کند، قیمت مورد پیش بینی بعدی در خط نزولی نارنجی رنگ می باشد. نقطه پایین امن بعدی 7800$ و $7600 است. خطوط بعدی هم به ترتیب $7250 و $7000 می باشد.

از سمت صعودی هم نقطه امن بعدی $8200-$8300 در نزدیک ترین سطوح قرار دارد. در حالیکه $8500, $8800 و $9000 نقاط امن بعدی هستند.

حجم معاملات: پول در حال وارد شدن است- ظرفیت بازار در روز گذشته همزمان با ورود پول به آلت کوین ها در حال افزایش است. به طور کلی حجم مبادلات در ارزهای دیجیتال و همچنین ارزهای سنتی مانند CME در حال افزایش است.

نمودار روزانه RSI: RSI با مقاومت 88-90 مواجه و رد شد. با این حال، سطح فعلی هنوز هم در قلمرو صعودی بالا است.

پوزیشن باز کوتاه BitFinex: ذکر شده در بالا – این رقم در حال حاضر در حدود 17K BTC موقعیت های کوتاه باز است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD BitStamp

نمودار 1 روزه BTC/USD BitStamp

a

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *