آموزشی

چگونه T15 را نصب و راه اندازی کنیم؟

بررسی ماینر

نصب و راه اندازی T15

در مقاله قبل برترین ماینرهای سال 2019 را معرفی نمودیم و ویژگی های آن ها را شرح دادیم. یکی از این ماینرها، T15 بود. اکنون می خواهیم نصب و راه اندازی این ماینر سودمند را بیان نماییم. برای این کار توضیح مرحله به مرحله را به عنوان بهترین گزینه انتخاب نمودیم.

در ابتدا پس از تحویل ماینر خود، به خوبی محصول را بررسی نمایید و دقت کنید که آسیب دیده نباشد، اگر دستگاه شما دچار آسیب بود، از آن عکس گرفته و به سرعت با پشتیبانی تماس بگیرید. برای بررسی ماینر، حتماً به گوشه ها و دندانه ها توجه کنید و دقت داشته باشید، تیغه ها پنکه شکسته و کابل ها و اتصالات خم نباشند.

بررسی ماینر

بررسی ماینر در تکین ماینر

در مرحله بعد گرمای ماینر را ارزیابی کنید. از جلو و عقب، پنکه های دستگاه که سبب ایجاد گرما می شوند را تست کرده و از سلامت آن ها اطمینان حاصل کنید. یک بار دیگر اتصالات را بررسی کنید که شل و یا شکسته نباشند. پس از اطمینان از سلامت محصول مراحل زیر را انجام دهید:

1-IP محصول را جستجو کنید

قبل از جستجو IP ابتدا ماینر را روشن کرده و صبر کنید چراغ سبز آن به حالت چشمک زن درآید. سپس نرم افزار جستجو IP از وب سایت bitmain دانلود نمایید. در ادامه نرم افزار را باز نموده و بر روی گزینه شروع کلیک نمایید. دکمه IP Report روی ماینر را فشار دهید. در این هنگام آدرس IP ماینر نشان داده می شود.

2- دسترسی کاربر به ماینر با رابط

آدرس IP ماینر را در مرورگر پشتیبانی شده وارد نمایید. در این هنگام کادری باز می شود که نیازمند نام کاربری و رمز عبور می باشد. توجه داشته باشید، اگر کمتر از سه ماینر داشته باشید ممکن است در این مرحله به مشکل بخورید چرا که IP کمتر از سه دستگاه مستقل نیست.

کنترل دما

کنترل دما

3- تنظیمات ماینر

به قسمت تنظیمات ماینر رفته و در پارت اول استخر ((pool1 نام worker را انتخاب نموده و رمز عبور خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید در این مرحله نیازی به تغییر رمز عبور نمی باشد. در آخر تمام مراحل را ذخیره نموده و به ماینر متصل شوید.

4- راه اندازی ماینر

پس از انجام مراحل بالا، پیکربندی ماینر به پایان می رسد. تقریباً بین 5 تا 30دقیقه طول می کشد تا ماینر فعالیت خود آغاز کند. مجموعه تکین ماینر با انتقال تمامی نکات نصب ماینرهای مختلف در قالب مقالات گسترده، شما را در راه اندازی ماینر خود در کوتاه ترین زمان ممکن یاری می رساند. به این طریق می توانید یک سرمایه گذاری سودمند داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code