آموزشی

چگونه ماینر S11 را نصب و راه اندازی کنیم؟

نصب و راه اندازی S11

نصب و راه اندازی S11

یکی از ماینرهایی که به عنوان برترین محصولات سال 2019 به آن اشاره کردیم، دستگاه S11بود. پس از معرفی ویژگی ها و ساختار این ماینر سودمند، لازم می دانیم راه اندازی این دستگاه را نیز  آموزش دهیم تا از این طریق بتوانیم خیال شما را از یک سرمایه گذاری پرسود با استفاده از دستگاه ماینر S11 آسوده سازیم.

برای شروع، نیاز است که IP ماینر خود را را با استفاده از روتر یا اسکنر IP بیابید. در صفحه ای که با استفاده از اسکنر برای شما باز گشته، روی پیکر بندی ماینر ( option to miner) کلیک نمایید. صفحه ای برای شما باز می گردد که به آن mining pool (استخر ماینر) گفته می شود.

نصب و راه اندازی S11

نصب و راه اندازی S11

ادامه مراحل

در این مرحله نام کاربری و رمز عبور خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که در نام کاربری از نماد استفاده نکنید چرا که باعث نامعتبر شدن آن می شود. هنگامی که خواستید هَش کردن را شروع کنید، حدود 5 دقیقه طول می کشد ماینر شما در وب سایت شرکت Innosilicon پیدا شود.

پس از پیدا شدن ماینر شما در وب سایت Innosilicon تنها کافی است آدرس کیف پول خود را وارد نمایید تا هَش های دریافتی وارد کیف پول شما شود. برای آگاهی از این پروسه و نحوه استخراج، می توانید مقاله نحوه استخراج اتریوم ما را مورد مطالعه قرار دهید.

برترین ماینرها در تکین ماینر

برترین ماینرها در تکین ماینر

شرکت تکین ماینر با استفاده از متخصص ترین افراد، روزانه تمامی اتفاقات بازار ماینینگ را مورد بررسی قرار داده و در قالب مقالات پیوسته در اختیار شما قرار می دهد. برای داشتن یک سرمایه گذاری سودمند تنها کافی است به وب سایت تخصصی ما مراجعه نموده و مقالات ما را مورد مطالعه قرار دهید. در صورت بروز هر گونه سوال با شماره های درج شده ما تماس گرفته تا همکاران ما توضیحات تکمیلی را به شما ارائه دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *