آموزشی

بهترین ماینر سال 2019

تولیدکنندگان ماینرهای پرقدرت

در این مقاله ابتدا به بیان شرکت های مهم در زمینه ماینر می پردازیم تا بتوانید در راستای خرید ماینر انتخاب درستی داشته باشید.

Bitmain بزرگ ترین تولید کننده ماینر در جهان است و توانسته بیش از 75 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دهد. بعد از آن مجموعه های جدید همانند hoaling minig به وجود آمد، همانطور که در مقاله قبل به آن اشاره کردیم در کشور چین مستقر است و جزء کمپانی هایی می باشد که از سیستم امنیت بالایی برخوردار بوده و تا به امروز هیچ اطلاعاتی از مدیرعامل آن وجود ندارد. Canaan Inc بیش از یک میلیارد دلار سرمایه دارد و توانسته لقب غول چینی در بلاک را از آن خود نماید.

خرید ماینر در تکین ماینر

خرید ماینر در تکین ماینر

معرفی ماینرها

بهترین سخت افزار ماینینگ برای سطح ابتدایی Avalon 6 می باشد. این محصول علاوه بر ورودی مناسب توانایی رمزنگاری خوبی دارد. این ماینر با توجه به کارائی بالا از قیمت ایده آلی برخوردار است و نرخ هَش آن برابر با 3.5 TH/s  می باشد. دستگاه به طور متوسط روزانه میانگین 1.68 دلار استخراج می کند.

Antminer S9 در دسته قدرتمندترین ها قرار می گیرد و فضای رمزنگاری بسیار گسترده ای دارد. نرخ هَش دستگاه معادل با 12.93 TH/s می باشد. بدون شک این ماینر تمام استاندارهای لازم را دارد.

کارکرد دستگاه

کارکرد دستگاه

وقتی پول مسئله مهمی نیست، Dragonmint پا به عرصه وجود می گذارد. قابلیت بلند پروازانه خود را نمایش می دهد. از ویژگی های حائز اهمیت آن می توان به قدرت بالا و توان هَش متفاوت 16 TH/s توجه نمود.

اگر به دنبال هیجان هستید Innosilicon Termiator 3 خواسته شما را محقق می سازد. این دستگاه با هَش 43 TH/s یکی از سودآورترین و کارآمدترین ماینرها به شمار می رود. علاوه بر این شما می توانید با Innosilicon A9 ZMaster که آخرین Asic از Bitmain است را برای ارزهای مبتنی بر Equihash بررسی کنید.

ماینر قدرتمند

ماینر قدرتمند

پس از Antmine S9 رقیب قدرتمند دیگری به نام S15 وارد میدان می شود و ترانزیستورهای پیاده سازی شده در دستگاه قدرت پردازش بالایی را برای کاربر فراهم می آورد و حداکثر میزان بهره وری را مهیا می سازد.

مجموعه تکین ماینر سعی بر این داشته با ارائه مقالاتی سودمند اطلاعات ماینر را انتقال دهد. شما می توانید با کیفیت ترین و مرغوب ترین ماینرها را در کمترین زمان از ما تعمیراری نمایید. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس به عمل آورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *