آموزشی

سخت افزار ماینینگ

تجهیزات ماینینگ

ASIC Bitcoin Miner چیست؟

استخراج Bitcoin می تواند در حین سرگرم کننده بودن، سودآور نیز باشد. قیمت برق در ایران نسبت به سایر کشورهای جهان ارزان تر است بر همین اساس تجهیزات ماینینگ یکی از بهترین و کارآمدترین سخت افزارهای موجود هستند که رقابت در آنها بسیار پررنگ می باشد.
کامپیوترها برای استخراج ارزدیجیتال دستگاه مناسبی محسوب نمی شوند در نتیجه نیاز به سخت افزار تخصصی ASIC به وجود می آید. معماری دستگاه های تخصصی دارای کارت گرافیک بالا و مدارهای مجتمع مخصوص می باشد. معمولا ماینینگ ها در مراکزی که کنترل دما و هزینه توان مصرفی کمتر است بازخورد بهتری دارند.

فروش ماینر در تکین ماینر

فروش ماینر در تکین ماینر

بررسی سودآوری

از خاصیت کیف پول سخت افزاری پردازش دقیق محاسباتی می باشد. با استفاده از ماشین حساب می توانید بررسی سخت افزاری ماینینگ ها کنترل کنید و همینطور قیمت پیش بینی شده برق و میزان هَش را در تجهیزات ماینینگ ارزیابی نمایید. قیمت Bitcoin و میزان هَش شبکه دو عامل اصلی برای سودآوری هستند.

این سوال ممکن است در ذهن شما نقش ببندد، چگونه می توانیم بهترین ماینینگ را پیدا کنیم؟ در این مقاله برخی از عوامل مهم را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نرخ هَش: ماینرها چندین هَش را در ثانیه پردازش می کنند، هر میزان هَش بیشتری مورد پردازش قرار گیرد، کارائی نیز افزایش می یابد.

تجهیزات ماینینگ

تجهیزات ماینینگ

کارائی: همانطور که می دانید تجهیزات ماینینگ میزان برق مصرفی بالایی دارند، پس بهتر است دستگاهی تهیه کنید که بتواند ارزدیجیتالی بیشتری را برای شما تولید نماید.

قیمت: یک مثال معروف وجود دارد که می گوید: ” هیچ گرانی بی حکمت نیست ” چنانچه تجهیزات سریع تر و کارآمد تر تهیه کنید طبعا سوددهی بیشتری نیز نصیب شما خواهد شد. بهترین کار برای انتخاب یک دستگاه مناسب، ارزیابی سخت افزاری با توجه به میزان مصرف انرژی الکترونیکی می باشد. سخت افزارهای خوب بیشترین میزان نرخ هَش را تولید می کنند و کارائی نسبتا بالایی نیز دارند. برای بهبود بخشیدن به کارائی باید تجهیزات ماینینگ را اورجینال تعمیراری نمایید.

استخراج ماینر

استخراج ماینر

شرکت های معتبر در زمینه تجهیزات ماینینگ

Halong mining: جزء شرکت های جدید و به روز می باشد که توانسته به کلیه نیازهای کاربران پاسخ مثبت دهد.

Bitmain: در چین مستقر است و در راستای بهره وری استخرهای ماینینگ فعالیت دارد.

Bitfury: یکی از بزرگترین تولید کنندگان سخت افزار ماینینگ و chips در جهان می باشد و محصولات خود را در اختیار هر تعمیراری قرار نمی دهد.

مجموعه تخصصی تکین ماینر با تجربه ای درخشان در عرصه فروش ماینر و تجهیزات ماینینگ توانسته محصولات مدرن و متفاوتی را در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهد. جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب مجموعه تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code