اخبار

ماینر های پرسود امسال کدامند؟

بررسی پرسود ترین دستگاه های ماینر در تکین ماینر

رفته رفته دستگاه های ماینر جدیدی وارد بازار می شوند و خرید ماینر برای افراد تازه وارد و حتی برخی افرادی که در این حوزه چند وقتی اطلاعات دارند بسیار سخت شده است از این رو تصمیم گرفتیم تا هر چند وقت دستگاه هایی که سود قابل توجهی دارند را معرفی کنیم.

دستگاه های پرسود اسیک ماینر

در سال های اخیر دستگاه های متفاوتی از شرکت های مختلف از جمله شرکت اسیک ماینر که قبلا شرکتی بود و الان همه دستگاه های ماینر را به اسم اسیک ماینر می شناسند .Asic Miner دستگاه های پرسودی هستند چون نسبت به کارت گرافیک هزینه و زمان کمتری نیاز دارند و شما بدون دردسر اقدام به استخراج ارز دیجیتال می نمایید.

فاکتور های مهم در تعمیر سودآور ترین دستگاه ماینر

۱- اولین فاکتور و مهمترین نکته در انتخاب ما درآمد دستگاه می باشد که نسبت به دستگاه های هم رده خود با قیمتی که تعمیر می شود به صرفه باشد

۲- دومین فاکتور و یکی از نکته های مهم برای ورود به هر صنعتی مدت بازگشت سرمایه می باشد که یعنی هزینه ای که انجام می دهید چه مدت طول می کشد تا برگردد و بعد از آن سود واقعی چقدر می تواند باشد.

۳- سومین فاکتور دیدگاه مشتریان قبلی دستگاه ها می باشد که اگر فردی را می شناسید که قبلا تعمیر کرده باشد میتوانید از تعمیرار سوال کنید و ببینید که درآمد و مدت بازگشت سرمایه آن به چه صورت بوده است.

ماینینگ ، صنعت ارز دیجیتال – دستگاه ماین همزمان اسیک و کارت گرافیک

 

دستگاه چیتا ماینر Cheetah Miner F1

این دستگاه در زمانی که بیت کوین به شدت شاهد افت و خیز بود توسط شرکت چیتاماینر که شرکت مادر آن Bitfily است به وجود آمد که البته شرکت بیتفلی دستگاه های فوق العاده قدرتمندی را عرضه کرده و 10 دستگاه برتر جهان از این شرکت می باشد.

از مهمترین ویژگی های این ماینر استفاده از چیپ ست های سامسونگ میباشد ، این ریزپردازنده ها توسط جدیدترین تکنولوژی 10 نانومتری ساخته شده است.هرچه تکنولوژی ساخت جدیدتر باشد دستگاه بهینه تر و خنک تر کار میکند ، به همین دلیل است که این قدرت پردازش بالا (24 تراهش/ثانیه) با مصرف برق 2100 واتی همراه شده است.

ماینر چیتا F1

مشخصات ایسیک ماینر F1

قدرت پردازش 24Th/s
توان مصرفی 2100 وات
الگوریتم SHA-256
ارز های قابل استخراج Bitcoin, Bitcoin Cash و 6 ارز دیگر
تعداد بردها 4 عدد (ساخته شده توسط سامسونگ)
برند Cheetah Miner
فناوری ساخت 10 نانومتری
پاور همراه بله

به جرئت می توان گفت که قیمت ماینر F1 غیرقابل باور است ، علت این است که از شرکت فروشنده تخفیف ویژه ای برای تعمیر در نظر گرفته است چون که با 24 تراهش شما دستگاهی تحویل میگیرید که از هر نظر مناسب است با درآمد فعلی روزی 8 دلار برای مشاهده درآمد لحظه ای میتوانید از بخش درآمد دستگاه ماینر مشاهده فرمایید

انتخاب معقولی است چون هیچ دستگاهی نیست که بتواند این درآمد را برای شما داشته باشد و این مقدار قدرت پردازش (تراهش) به شما بدهد ما توصیه اکیدی نمیکنیم ولی این دستگاه نسبت به درآمد فعلا مناسب است و روز به روز قیمت آن به قیمت حقیقی آن نزدیک تر می شود.

قابل توجه است که ماینر F1 دارای 6 ماه گارانتی (180 روز ) چین میباشد.

دستگاه Ebang Ebit E10.2

شرکت Ebang هم جزو شرکت های جدیداً قدرت گرفته در زمینه تولید اسیک ماینر میباشد که با ساخت اولین نسل یعنی Ebang Ebit E9.2 با 12 تراهش و بعد از استقبال شدید از این محصول محصول دیگری با نام Ebang Ebit E9.3 با 16 تراهش که هم افزایش بازده را شاهد بودیم و هم طراحی جدیده به هم چسبیده یک ماینر که مثل دوقلو های به هم چسبیده می ماند

بعد از کشاکش ایبنگ در سری 9 تصمیم به بهبود نسل های قبلی کرد و در سری 10 هم سه نسخه داشت که در سری اول مشکل خرابی پاور را شاهد بودیم که بعد از حل این مشکل ، نسخه بعدی آن یعنی Ebang Ebit E10.1 ساخته شد که در آن برخی مشکلات مربوط به نسل قبلی حل شد و بهبود هایی را شاهد بودیم.

به زودی در تکین ماینر به بررسی کامل مشخصات دستگاه های جدید ساخته شده توسط شرکت Ebang سازنده ماینر های Ebit اقدام به عمل می آوریم.

تعمیر EBang 10.2 e10.2 ماینر هش ریت بالا و ارزان قیمت

مشخصات ماینر Ebit E10.2

قدرت پردازش 27Th/s
توان مصرفی 2700 وات
الگوریتم SHA-256
ارز های قابل استخراج Bitcoin, Bitcoin Cash و 6 ارز دیگر
تعداد بردها 4 عدد (ساخته شده توسط سامسونگ)
برند Ebang
فناوری ساخت 10 نانومتری
پاور همراه بله

با توجه به جدید بودن این دستگاه و تجربیات شرکت Ebang و چیپ های 10 نانومتری ، باید منتظر بود تا این دستگاه همه گیر تر شود و امتحان خود را کامل پس دهد درآمد فعلی این دستگاه 0.00101250 BTC که معادل (8 دلار) می باشد (تفاوت این دستگاه با F1 در مصرف برق فوق العاده بالاتر می باشد به همین علت فعلا اف ۱ به صرفه تر است)

همانند همیشه توصیه میکنیم در انتخاب خود دقت کنید این دستگاه با درآمدی که دارد و قیمتی که دارد و مدت زمان بازگشت سرمایه انتخاب مناسب و قابل توجهی است.

قابل توجه است که این دستگاه 6 ماه گارانتی چین را دارا است.

دستگاه DragonMint T1

یکی از اولین شرکت هایی که به سرعت دستگاه های خود را به علت استفاده از چیپ های ساخته شده توسط سامسونگ تا مدت ها ناموجود کرد شرکت Halong Mining بود که بعد از اخبار ضد و نقیض ورود سامسونگ به عرصه ماینینگ این خبر با روانه شدن این دستگاه به بازار کاملا تایید شد.

حالا بعد از مدتی که استخراج ماینر ها به ثبات رسیده است این دستگاه هم انتخاب معقولی می باشد چرا که همانند F1 از چیپ های ساخته شده توسط سامسونگ استفاده می کند و این یعنی رشد و اطمینان ! همانطور که این شرکت فوق حرفه ای (Samsung) در تمامی محصولات خود این مورد را به اثبات رسانیده.

خرید ماینر دراگون مینت تی 1 DragonMint T1 16 Th
خرید ماینر دراگون مینت تی 1 DragonMint T1 16 Th

مشخصات ماینر Dragonmint T1

قدرت پردازش 16Th/s
توان مصرفی 1480 وات
الگوریتم SHA-256
ارز های قابل استخراج Bitcoin, Bitcoin Cash و 6 ارز دیگر
تعداد بردها 4 عدد (ساخته شده توسط سامسونگ)
برند Halong Mining
فناوری ساخت 10 نانومتری
پاور همراه بله

باید توجه کرد که ماینر Dragonmint T1 در واقع با همکاری شرکت innosilicon ساخته شده است.نام innosilicon همراه با کیفیت و استقامت بالا همراست.این شرکت تقریبا با بیت مین شروع به کار کرد و حتی برخی از کاربران معتقدند دستگاه های ساخته شده توسط اینوسیلیکون به مراتب با کیفیت تر از Bitmain میباشد.

همانند همیشه توصیه میکنیم در انتخاب خود دقت کنید این دستگاه با درآمدی که دارد و قیمتی که دارد و مدت زمان بازگشت سرمایه انتخاب مناسب و قابل توجهی است.

قابل توجه است که این دستگاه 6 ماه گارانتی چین را دارا است.

نوبتی هم باشد نوبت به دستگاه های شرکت غول ماینینگ یعنی بیت مین می رسد شاید برای شما سوال باشد که ما چرا این دستگاه ها را در رده سود آوری حساب نکردیم؟

شناخته شده ترین ماینرهای دنیا انت ماینر S9j و انت ماینر T9+ میباشد.اما در این زمان که در حال نگارش این مطلب هستیم قیمت های این دستگاه ها نسبت به درآمد و بازگشت سرمایه به هیچ وجه به صرفه نیست ، زمانی که شما دستگاه خود را به استخر (Pool) وصل مینمایید فقط تراهش دستگاه است که تعیین کننده در آمد بیت کوینی شماست و نه مدل آن ! هرچه تراهش بیشتری (قدرت) داشته باشید در آمد نیز بیشتر است.

ممکن است برخی بگویند این دستگاه ها امتحان خود را پس داده اند.این مورد شاید چند سال پیش که اسیک ماینر در انحصار شرکت بیت مین قرار داشت ، میتوانست صحیح باشد ، اما دستگاه های نامبرده شده با تکنولوژی قدیمی 3 سال پیش نمیتواند در برابر دستگاه های جدید حرف زیادی برای گفتن داشته باشد.

اخیراً شرکت بیت مین مدل های S17 و T17 را روانه بازار کرده است ، که بازهم بدلیل بالا بودن قیمت اولیه دستگاه فقط در کشورهایی که برق گران دارند ، مورد استقبال قرار گرفته است.

پرسود ترین دستگاه ماینر خانگی

دستگاه انت ماینر Z11 پر سود ترین دستگاه موجود !

اگر از افرادی باشید که قصد دارید برای مصارف خانگی ماینر تهیه کنید این دستگاه برای این منظور ساخته شده است چرا که با مصرف برق فوق العاده کم در حال حاضر فقط 111 هزار تومان هزینه برق ماهیانه این دستگاه است و با قیمت فعلی 47 میلیون تومان بازگشت سرمایه آن با در آمد فعلی 6 میلیون و 600 تومان یعنی در 7 ماه اصل سرمایه شما باز میگردد که نرخ مناسبی برای ماینر های تولید شده توسط شرکت بیت مین می باشد

با توجه به ارز های استخراجی این دستگاه شما میتوانید فقط زی کش با این دستگاه استخراج کنید که به لطف کیف پول های موجود همان لحظه تبدیل به بیت کوین می شود ولی در کل زی کش هم ارز مناسب و خوبی می باشد رشد خوبی هم در این مدت داشته است.

نتیجه گیری

همیشه سود ما در فروش دستگاه ها اول استفاده مشتری و درآمد و بازگشت سرمایه برای مشتری می باشد ، مهمترین اصل در هر کسب و کاری رضایت مشتری است .

ما هم سعی کردیم با نگارش این مقاله و مقاله های دیگر در انتخاب شما کمک کنیم و بهترین ها را به شما پیشنهاد دهیم باز هم بهترین تصمیم بستگی به فرد ، امکانات و هزینه ای که میخواهید صرف کنید دارد. از شما سپاسگذاریم که تا انتها با ما همراه بودید. در صورت هر گونه سوال نظر و یا پیشنهادی در قسمت دیدگاه ها خوشحال میشویم تا سوالات شما را در سریعترین زمان پاسخگو باشیم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code