آموزشی

سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال بدون اینکه پولی از جیبتان برود

سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال وجود دارد. امروزه مفهوم ارزهای دیجیتال زیاد استفاده می‌شود و این صنعت تبدیل به یکی از راه‌های کسب درآمد برای مردم زیادی در سرتاسر جهان شده است. راه‌های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون صرف پول درآمد داشته باشید. در این مطلب سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال را به شما معرفی می کنیم.

سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال بدون اینکه پولی از جیبتان برود

 

فروم کمپین امضا دار

خیلی وقت است که این روش محبوبیت زیادی ندارد. در این نوع کمپین‌ها پیشنهاد‌ها و برنامه‌هایی که برای کسب درآمد ارائه داده می‌شوند توسط دیگران تأیید و یا رد می‌شود. البته معتبر بودن این کمپین‌ها هنوز جای سؤال دارد ولی افراد زیادی از این طریق توانسته‌اند اولین سکه‌های بیت کوینشان را کسب کنند. برای دسترسی به این نوع فروم ها لازم است درBitcoinTalk  عضو شوید. یکی از مزایای پیوستن به این کمپین‌ها این است که هم‌زمان با تلاش برای کسب درآمد چیزهای زیادی در مورد ارزهای دیجیتال یاد می‌گیرید.

نسل GAS ارز دیجیتال NEO

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن و بدون زحمت پول دربیاورید، استفاده از GAS است. تنها کاری که لازم است انجام دهید داشتن کیف پول نئو روی دسکتاپتان است تا بتوانید با آن پولتان را جابه‌‌جا کنید. با ذخیره کردن پول در کیفتان، شروع به دریافت GAS می‌کنید که مقدار نئوی موجود در کیفتان را زیاد می‌کند. شاید زیاد نباشد ولی کاچی به از هیچی.

انجام فعالیت‌های داوطلبانه جایزه دار

آخرین شیوه از سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال انجام فعالیت های جایزه دار است. به‌ویژه الآن که ICOها به محبوبیت دست پیداکرده‌اند بهترین و راحت‌ترین روش کسب درآمد است. شما می‌توانید یکی از کسانی باشید که برای تبلیغ پروژه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در تلگرام و دیگر رسانه‌ها جایزه می‌گیرند. می‌توانید با انتخاب یکی از وظایف تبلیغاتی شروع به انجام این کارکنید. اینجا کار نیکو کردن از پر کردن نیست چون می‌توانید با رعایت حداقل‌هایی که در انجام یک وظیفه به شما محول می‌شود جایزه را از آن خود کنید.

 

 

 

 

 

One thought on “سه راه آسان برای گرفتن رایگان ارز دیجیتال بدون اینکه پولی از جیبتان برود

  1. بهنام گفت:

    خب روش سوم باید از چه سایتی اقدام کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code