اخبار

تغییرات گسترده ریپل و صحبت های مدیر راهبردی در سئول

تغییرات گسترده ریپل و صحبت های مدیر راهبردی در سئول

تغییرات گسترده ریپل در دومین روز اجلاس بین‌المللی رهبران بلاک چین و کسانی که خواهان ایجاد تغییرات در سیستم بانکی هستند (Swell 2018) اعلام شد. این شرکت مبتنی بر بلاک چین که برای تلاش‌هایی بی‌شاعبه‌اش به‌منظور عملی کردن پرداخت پول به‌صورت بین‌المللی معروف است؛ از یافته‌های این شرکت در مورد «گزارش پرداخت در بستر بلاک چین» پرده‌برداری کرد. بر اساس گزارش‌های داده‌شده، تغییرات گسترده‌ ریپل در زمینه فناوری بلاک چین به‌ویژه در رابطه با انتقال پول به‌صورت بین‌المللی در طی سال جاری صورت خواهد گرفت.

مدیر راهبردی این شرکت، کوری جانسون (Cory Johnson) به گزارشگران گفته است که «پول زیادی برای این کار سرمایه‌گذاری شده است». گروه ریپل گزارش داده است، پرداخت‌های بین‌المللی در بازار جهانی در حال حاضر ارزشی برابر با حدوداً 27 تریلیون دلار دارد و می‌تواند 74 درصد دیگر هم تا شش سال آینده افزایش پیدا کند. شاید مبلغ زیادی به نظر نرسد اما اگر اطلاعاتی که در بانک جهانی ذخیره‌شده است را در نظر بگیریم می‌فهمیم که بازار کارمزدهای انتقال پول پتانسیل این را دارد تا 642 میلیارد افزایش پیدا کند آن‌هم تا پایان سال جاری میلادی!

جانسون از زمانی که در عرصه جهانی ظاهرشده در مورد بلاک چین و راه‌حل‌های دیگری که برای انتقال پول دارد اظهارنظر کرده است. او بر این باور است حتی اگر فقط روی تغییرات گسترده ریپل که مدنظر اوست تمرکز کنند فرصت‌های بسیار زیادی را می‌توان ایجاد کرد تا این صنعت روزبه‌روز پیشرفت کند. او همچنین در مورد اینکه چگونه می‌توان کاری کرد تا کارمزدهای انتقال پول به‌سرعت و به‌طور چشمگیری کاهش پیدا کند نیز اظهارنظر کرده است. به‌علاوه کمک شایانی که فناوری بلاک چین در شفافیت فرآیند انتقال پول انجام داده توجه جامعه جهانی را به خود جلب کرده است.

تیم ریپل در اجلاس بین‌المللی سوئل که هم‌اکنون در حال برگزاری است گفته است: «فکر می‌کنیم تنها چیزی که باعث شد فناوری بلاک چین پیشرفت کند مردم‌ هستند چراکه نیاز مردم به وجود سیستم انتقال مالی شفاف و سریع باعث شد تا این فکر به ذهن توسعه‌دهندگان این تکنولوژی خطور کند پس ما موفقیت‌هایمان را همیشه مدیون این مردم هستیم.»

تغییرات گسترده ریپل و صحبت های مدیر راهبردی در سئول

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *