اخبار

ماینر تراهش بالا و اقتصادی T19 توسط بیت مین معرفی شد

انت ماینر تی 19 معرفی

در یکم ژوئن 2020 دستگاه Antminer T19 توسط شرکت بیت مین معرفی شد.یک دستگاه ارزانتر نسبت به سری S19 تا شاید بتواند کاهش درآمد شرکت بیت مین را بدلیل بیماری کرونا و محدود شدن تبادلات اقتصادی ، جبران نماید.

همچنین پس از خرابی هایی بالایی که در سری S17 و T17 برای کاربران بوجود آمد (20 تا 30 درصد خرابی) ، اس 19 و تی 19 به گفته ی Bitmain مشکلات قبل را نخواهند داشت و عیبی که در نسل قبل بوده به گفته ی این شرکت برطرف شده ، شاید بتوان تجربه ی دستگاه های فوق العاده S9 و T9 را در این ورژن تجربه کرد.

این شرکت که در پکن مستقر است گفته ماینر T19 میتواند در هر ثانیه 84 تریلیون ، پردازش نماید و به ازای هر تراهش 37.5 ژول انرژی مصرف میکند.

در واقع دستگاه ماینر T19 با قدرت پردازش  84Th/s  میزان پاور 3150 وات/ساعت (معادل 14.5 آمپر) مصرف میکند.

از نظر طراحی و نسل چیپ ست های این دستگاه همانند ماینرهای Antminer S19 و Antminer S19 Pro میباشد ، فقط کمی ارزانتر میباشد.

این دستگاه از T17 بسیار کارآمدتر بوده و همانطور که اشاره شد درصد خرابی پیش بینی شده برای آن 4 تا 5 درصد میباشد.همچنین با فریم ور به روزتر ، سرعت بوت شدن دستگاه افزایش چشمگیری داشته است.

انت ماینر T17

انت ماینر T17

در حال حاضر برای هر مشتری از فروشگاه شرکت بیت مین فقط امکان خرید دو عدد ماینر وجود دارد.و پس از مدت کوتاهی که در حال نگارش این خبر هستیم تمامی موجودی انبار Bitmain از این دستگاه به اتمام رسیده است.اما به مرور و با تولید بیشتر این دستگاه میتوان برای خریدهای بعدی اقدام کرد.

همچنین در صورت موجود شدن و یا امکان پیش خرید میتوانید از صفحه محصول Antminer T19 از تکین ماینر اقدام به خرید آن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *