اخبار, تحلیل ماینینگ

طبق آخرین بررسی ها قیمت اتریوم هنوز در روند صعودی قرار دارد!

آخرین تحقیقات نشان میدهد قیمت اتریوم در روند صعودی قرار دارد.

اتریوم از جو نزولی اخیر حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال، به‌شدت آسیب دیده است و پربیراه نیست اگر بگوییم که حوزه دیفای و عقبگرد آن طی روزهای اخیر، متهم ردیف اول تضعیف اتریوم است.به گزارش کریپتواسلیت، اوایل ماه جاری میلادی بود که قیمت اتریوم با فراتر نهادن پای خود از روند صعودی آغازشده در میانه‌های ماه مارس (اواخر اسفند ۹۸) و سقوط باورنکردنی به زیر ۱۰۰ دلار، برای فتح قله ۵۰۰ دلاری خیز برداشته بود.

طی چند ماه اخیر، افزایش تقاضا در شبکه اتریوم، موتور پیشران افزایش تقاضا برای اتر و رشد چشم‌گیر بهای این ارز دیجیتال بوده است.

با فروکش‌کردن تب و تاب دیفای در اوایل ماه جاری میلادی، اتریوم متحمل ضربه سختی شد و بهای آن تا کف ۳۱۸ دلار نیز افت کرد.

طبق آخرین بررسی ها قیمت اتریوم هنوز در روند صعودی قرار دارد!

علی‌رغم شدت غیرقابل‌انکار این ریزش، تاریخچه تغییرات قیمت اتریوم نشان داده است که این دست اتفاقات برای این ارز دیجیتال چندان غیرمنتظره نیست و هر از گاهی با افزایش‌های ۲۰ درصدی و سپس بازگشت قیمتی مواجه شده است.

بنابراین اگر تاریخ تکرار شود، احتمال دارد اتر به‌رغم عملکرد ضعیف روزهای اخیر، برای فتح قله‌های بسیار بالاتری طی ماه‌های آتی خیز بردارد.

روندهای بعدی اتریوم احتمالاً از تغییرات قیمتی بیت کوین پیروی خواهد کرد؛ چرا که این ارز دیجیتال پیشتار طی روزها و هفته‌های اخیر با قدرت، پیش‌قراول بازار بوده است.
اگرچه شدت بازگشت قیمتی اخیر اتریوم به این تصور دامن زده است که ۴۹۰ دلار، دست‌کم در میان‌مدت، یک سقف قیمتی برای این ارز دیجیتال است، اما تجزیه‌وتحلیل روندهای قیمتی پیشین اتریوم نشان می‌دهند که همزمان با اوج‌گرفتن بهای این ارز دیجیتال، وقوع بازگشت‌های شدیدتر و پرتعدادتر همچنان محتمل است.

در لحظه نگارش این مطلب وطبق اخبار ارز دیجیتال، قیمت اتریوم با افزایشی ۲.۶۴ درصدی طی شبانه‌روز گذشته در محدوده ۳۵۳ دلار دادوستد می‌شود که در مقایسه با کف ۳۱۸ دلاری پیشین خود افزایش چشم‌گیری را تجربه کرده است.

گفتنی است کف قیمتی اتریوم با کاهش بهای بیت کوین تا محدوده ۱۰,۲۰۰ دلار همزمان شد. درست در همین محدوده قیمتی بود که گاوهای بازار، دست به کار شدند و با ایجاد فشار فروش، بهای بیت کوین را تا آستانه ۱۰,۸۰۰ دلار بالا بردند.

طبق آخرین بررسی ها قیمت اتریوم هنوز در روند صعودی قرار دارد!بازگشت‌های قیمتی (پولبک) اتریوم. منبع: مساری

در لحظه نگارش این مطلب، قیمت اتریوم با افزایشی ۲.۶۴ درصدی طی شبانه‌روز گذشته در محدوده ۳۵۳ دلار دادوستد می‌شود که در مقایسه با کف ۳۱۸ دلاری پیشین خود افزایش چشم‌گیری را تجربه کرده است.

گفتنی است کف قیمتی اتریوم با کاهش بهای بیت کوین تا محدوده ۱۰,۲۰۰ دلار همزمان شد. درست در همین محدوده قیمتی بود که گاوهای بازار، دست به کار شدند و با ایجاد فشار فروش، بهای بیت کوین را تا آستانه ۱۰,۸۰۰ دلار بالا بردند.

در دوران انفجار رویدادهای پیش‌فروش سکه (ICO) در سال ۲۰۱۷، اتر پیش از رسیدن به سقف تاریخی خود در ژانویه ۲۰۱۸، هفت بار شاهد بازگشت‌های قیمتی مثبت ۲۰ درصدی بود. این روزها اما اتر تنها یک بار، بازگشت قیمتی مثبت ۲۰ درصدی را تجربه کرده است.

همان‌طور که در نمودار بالا می‌بینید، اگرچه بازگشت قیمتی اخیر ممکن است معادلات کوتاه‌مدت را در بازار اتریوم برهم زده باشد، اما دورنمای کلان این ارز دیجیتال نوآور کماکان بسیار درخشان است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *