اخبار

دستگاه ماینر اتریوم A10 Pro رکورد درآمد را شکست!

در حالی که بزودی آماده میشویم تا اتریم 2.0 رونمایی شود ، امروز در 9 سپتامبر 2020 دستگاه ماینر A10 Pro  توانست با درآمد روزانه 44 دلار ، رکوردها را جابجا و توجه همگان را به خود جلب نماید.

ماینر Innosillicon A10 Pro از همان ابتدا به دلیل میزان قدرت استخراج بسیار بالای خود در الگوریتم ETHash و رم بالای 5 گیگابایتی ، سر و صدای زیادی به پا کرد . زمانی که به سایت شرکت سازنده یعنی  Innosillicon مراجعه نمایید تمامی دستگاه های ماینر اتریوم این شرکت SOLD Out (فروش رفته) شده است و فقط میتوانید به صورت پیش خرید طویل مدت از آن سفارش دهید.

دلایل افزایش درآمد ماینرهای اتریوم :

میتوان دو دلیل مهم را در مورد این درآمدها برشمرد :

1 – افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم

در این ساعات بیت کوین به رقم 12000 دلار و اتریوم به 500 دلار رسیده است ، اما  قیمت اتریوم رشد بسیار بیشتری به نسبت بیت کوین داشته است ، همین امر باعث شده در دستگاه های ماینر SHA256 با چنین درآمد خیره ای کننده ای مواجه نباشیم.جالب است بدانید دستگاه A10 Pro به اندازه ی 4 عدد دستگاه S19 Pro با 110 تراهش قدرت استخراج ، برابری میکند! آن هم فقط با مصرف برق 750 واتی! این مصرف برق و چنین درآمدی رویای هر ماینریست!

2 – افزایش کارمزد تراکنش های اتریوم :

هر تراکنش و انتقال اتریم از کیف پول به پول دیگری شامل کارمزدیست که به عنوان پاداش به ماینرها تعلق میگیرد.اگر این کارمز افزایش پیدا کند یعنی ماینرها سهم بیشتری بدست میآورند ، پس این افزایش درآمد را میتوان بدلیل افزایش کارمزدها دانست.

آیا درآمد A10 Pro ماندگار است ؟

ممکن است زمانی که این مقاله را مطالعه میفرمایید درآمد این دستگاه به کلی متحول شده باشد ، اما چیزی که مشخص است برای یافتن این پاسخ که درآمد ماینر A10 Pro ماندگار است فقط صبر کردن میباشد.چراکه تحولات بسیار زیادی برای اتریوم در راه است ، از طرفی پروژه ی بحث برانگیر Etherum 2.0 را در پیش داریم که قرار است ماینینگ اتریوم را به کلی منتفی کند و بر اساس اثبات سهام فعالیت نماید.این پروژه از ابتدای ورودش با چالش ها و مشکلاتی همراه بود ، به طوری که برخی موسسان آن تصمیم به تعویق تا 1 یا دو سال دیگر گرفتند ، از طرفی طرفداران پروژه بر راه اندازی تا 4 ماه دیگر پافشاری میکنند.باید دید زور کدام گروه می چربد.

همچنین بعد از راه اندازی این پروژه استخراج ETC (اتریوم کلاسیک) همچنان ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *